|
|
|
Parkeer Wedstrijd Man en Vrouw
- Gebruik de pijltjestoetsen om dit spel te spelen.
- Zstart
Beschrijving
Wie rijdt er beter de man of de vrouw? Dit spel is een duel om de titel beste rijder. Kies of je man of vrouw wilt zijn en parkeer je auto in 3 levels en laat zien welke sexe de betere is rijders heeft!
Het spel wat ik graag wil spelen werkt niet. Wat moet ik doen?
Om spelletjes te spelen is het nodig drie softwareprogramma's (plugins) op je computer te hebben geïnstalleerd: Flash, Java en Shockwave. Deze software is gratis en uiteraard vrij van spyware. Onderstaand kan je zien of je de nieuwste versies hebt geïnstalleerd. Indien je bij één van de plaatjes een uitroepteken ziet, beschik je niet over de laatste versie. Het is dan raadzaam deze te downloaden door te klikken op het logo en vervolgens de software te installeren. Na de installatie kan je er zo goed als zeker van zijn dat je alle spelletjes kunt spelen.
Het lijkt er op dat JavaScript is uitgeschakeld. Deze website maakt gebruik van JavaScript. Om alle functionaliteiten goed te kunnen gebruiken moet JavaScript worden ingeschakeld.
Één (of meer) van de plug-ins is (zijn) niet geïnstalleerd. Klik op het icoon met het rode kruis om naar site te gaan waar je deze kunt installeren. Wanneer je dit hebt voltooid kun je deze pagina vernieuwen om te kijken of alle plug-ins correct zijn geïnstalleerd.
Meer leuke spelletjes
